aloparca.com’dan babalara kaçırılmayacak bir kampanya

Türkiye'nin ilk ve en çok tercih edilen oto yedek parça e-ticaret sitesi www.aloparca.com, bu yıl aracını seven babalara kaçırılmayacak bir kampanya sunuyor.  

www.aloparca.com, babaların en büyük ilgi alanlarından biri olan otomobilleri için 240 binden fazla yedek parçayı dijitale taşıyarak tek bir platformda satışa sunuyor. 48 farklı marka otomobil için yüzde yüz orjinal parçaları garantisi ile birlikte kısa sürede istenilen adrese ulaştıran site, avantajlı fiyatları ve özel kampanyaları ile babaların bütçelerine de kolaylık sağlıyor.

Türkiye’de araç oto parça aramada online olarak kullanılan Saşi programını geliştiren www.aloparca.com, herkesin aracı için gerekli oto yedek parçayı rahatlıkla bulmasını sağlıyor. Fiyat konusunda da büyük tasarruf sunan site, üst sınıftan bir araba ile orta sınıftan bir arabanın yüzde yüz orijinal parçalarını hemen hemen aynı fiyatlarda satışını yapıyor.

www.aloparca.com, her şeyin dijitale taşındığı günümüz dünyasında hala gelenekselliğini büyük oranda koruyan oto yedek parça işinde usta veya servislere mecbur kalmadan kendi yedek parçanızı internet üzerinden güvenli bir şekilde almanıza imkan veriyor.

Aloparca.com Hakkında

48 farklı otomobil grubunda 240.000’den fazla garantili oto yedek parça çeşidini en iyi fiyat avantajı ve hizmet imkanı ile sunan www.aloparca.com 2013 yılında İstanbul’da kuruldu. Türkiye’nin ilk ve en çok tercih edilen oto yedek parça e-ticaret sitesi olan www.aloparca.com, Türkiye’de araç oto parça aramada online olarak kullanılan sasi programını da müşterileri için geliştirdi.

Otomobiller ile ilgili hemen hemen her konuda destek alınabilecek canlı destek hattıyla da www.aloparca.com’dan destek almak mümkün. Kurulduğu günden beri farklı arama motoruyla ve yenilikçi yaklaşımıyla sektörde bir numara olan www.aloparca.com, 2015 senesinde 14.’sü gerçekleşen Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu Altın Örümcek ödüllerinde yılın en iyi e-ticaret sitesi altın ödülünü aldı. Müşteri odaklı yaklaşımı, deneyimli kadrosu ile her zaman müşterisinin yanında olmayı hedefleyen www.aloparca.com, iyi fiyat, doğru hizmet ve mutlu müşteri felsefesi ile büyümeye devam ediyor.

Benzer Haberler

Yorumlar
  • Yorum yapılmamış


YOLA ÇIKMADAN ÖNCE…

Sultanbeyli’de yeni hat seferlerine başladı

Sultanbeyli’de yeni hat seferlerine başladı

Akçaray’ın sefer sayısı artırılıyor

Akçaray’ın sefer sayısı artırılıyor

İzmirliler dikkat! İZBAN bazı seferlerini iptal etti

İzmirliler dikkat! İZBAN bazı seferlerini iptal etti

Bursa’da teleferik seferleri iptal edildi

Bursa’da teleferik seferleri iptal edildi

İstanbul’da sağanak trafiği felç etti

İstanbul’da sağanak trafiği felç etti

Popüler Haberler

İstanbul Yol Durumu

Günün Gelişmeleri