EQUIP Auto Cezayir Fuarı 11 Mart’ta

11-14 Mart 2019 tarihlerinde düzenlenecek olan 13 Uluslararası EQUIP AUTO CEZAYİR Fuarı, otomotiv sektörü profesyonellerini bir araya getiriyor.

EQUIP Auto Cezayir Fuarı 11 Mart’ta 11-14 Mart 2019 tarihlerinde düzenlenecek olan 13 Uluslararası EQUIP AUTO CEZAYİR Fuarı, otomotiv sektörü profesyonellerini bir araya getiriyor.

EQUIP AUTO Cezayir, son yıllardaki etkili organizasyonu sayesinde ülkedeki otomotiv sektörü için önemli bir buluşma noktası haline geldi. Katılımcıların %73’ü uluslararası şirketlerden oluşan fuarın, birçok ziyaretçi ve katılımcısı, organizasyondan memnuniyetlerini açıkça dile getirmektedir. Katılımcıların çoğunun şimdiden 2019 organizasyonu için yerlerini ayırttığı fuar, Cezayir pazarının çok yüksek bir potansiyele sahip olduğunun başlı başına bir kanıtı
olmaktadır.

Türkiye’de yurt dışı fuarcılığın öncü ismi Expotim & Ladin Grubu, bugün otomotiv, yapı, gıda, tarım makineleri, enerji, mermer, moda ve tekstil sektörleri başta olmak birçok fuar ile birlikte ülkemizin ihracat yapmasına katkı sağlamakta.

Yurt dışı fuarcılık sektörünün en etkin firması olan Expotim’in bu yıl milli katılım organizatörlüğünü üstlendiği ve hazırlıklarını sürdürdüğü en önemli organizasyonlardan biri olan, 11–14 Mart 2019 tarihlerinde düzenlenecek olan 13 Uluslararası EQUIP AUTO CEZAYİR fuarına geçtiğimiz yıl 10,320 profesyonel ziyaretçi gelirken 19 ülkeden 525 katılımcı firma fuarda yer alarak Kuzey Afrikalı alıcı ve sektör profesyonelleri ile bir araya gelmişti.

“Cezayir, Türkiye’nin Kuzey Afrika’daki en büyük ticaret ortağı”

Otomotiv ve Otomotiv Yan Sanayi Endüstrisinde yenilikçi çözümlerin sunulacağı Equip Auto Cezayir Fuarının milli katılım organizatörü olan Expotim’in Satış Direktörü Çağatay Erşahin Cezayir’in Kuzey Afrika’nın en büyük ülkesi olduğunu ve ekonomik gelişim açısından çok yüksek potansiyele sahip bir ihracat pazarı olduğunu belirtti.

“Petrol ve Doğalgaz zengini Cezayir halen ülkemizin Afrika’daki en yüksek ticaret hacmine sahip olduğu ülke durumundadır. Cezayir, geçtiğimiz yıl ülkemizden 2 milyar dolarlık ithalat yaptı. Cezayir’in en çok ithalat yaptığı 2 sektör otomotivdir. Cezayir’de otomotiv sektörü %99 oranında ithalata dayanmakta ve sektörün 2017 yılındaki ithalat hacmi 1.7 milyar dolar olmuştur.” dedi.

EQUIP Auto Cezayir Fuarı
11-14 Mart 2019
Cezayir
10:00

Benzer Haberler

Yorumlar
  • Yorum yapılmamış


YOLA ÇIKMADAN ÖNCE…

Sultanbeyli’de yeni hat seferlerine başladı

Sultanbeyli’de yeni hat seferlerine başladı

Akçaray’ın sefer sayısı artırılıyor

Akçaray’ın sefer sayısı artırılıyor

İzmirliler dikkat! İZBAN bazı seferlerini iptal etti

İzmirliler dikkat! İZBAN bazı seferlerini iptal etti

Bursa’da teleferik seferleri iptal edildi

Bursa’da teleferik seferleri iptal edildi

İstanbul’da sağanak trafiği felç etti

İstanbul’da sağanak trafiği felç etti

Popüler Haberler

İstanbul Yol Durumu

Günün Gelişmeleri