Yeni BMW X3

BMW X3’ün üçüncü nesli selefinin izinden giderek haşin off-road görünümü ile sportif duruşu birleştiriyor.

2018 BMW X3 ailesinden M40i’nin sergilediği performans ve sunduğu teknolojiler, otomobil tutkunlarını heyecanlandırdı. 3 litrelik turbo şarjlı ve 6 silindirli motoru sayesinde, 355 beygir güç üreten SUV, 0’dan 100 km/h hıza ise sadece 4,6 saniyede çıkıyor.

Standart olarak 19 inç jantlarla gelen 2018 BMW X3’te isteyenler için farklı ebatlarda jant seçenekleri de mevcut.

 

2018 BMW X3 teknolojisi

iDrive 6 ile beraber öğrenebilen yapısı sayesinde, sürücünün kullanım alışkanlıklarını takip eden ve yakıt tüketimini bu kullanıma göre optimize edebilen sistem sayesinde, performans canavarı 2018 BMW X3, çevreye de daha duyarlı hale geliyor.

Otomobil içerisinde yer alan 16 adet Harman Kardon ses sistemi, yolcuları ve şoförü konser havasına sokabiliyor. BMW’nin 7 ve 5 serisinde gördüğümüz hareketle kontrol imkanı, bu modelde de mevcut.

Ön koltukta oturan kişiler, parmak hareketleri ile ses ayarını değiştirip, bir sonraki şarkıya geçebiliyorlar. Bu kontroller, gelen çağrıları kabul etmek veya reddetmek için de kullanılabiliyor.

2018 BMW X3, içerisinde yer alan 4G LTE Wi-Fi modem sayesinde araç içerisinde yer alan 10 yolcuya, hızlı internet dağıtılabiliyor.

2018 BMW X3 fiyatı ve çıkış tarihi

Kablosuz şarj desteği de sunan 2018 BMW X3, iPhone 8 ve iPhone X’i kablo kullanmadan şarj edebiliyor. Donanıma ek olarak 300 dolar daha ödeyerek, Apple CarPlay imkanından faydalanmak mümkün olurken, Android Auto kullanmak isteyenlere ise ilginç bir şekilde seçenek bile sunulmamış.

Amerika’da 11 Kasım’da 55.000 Dolar fiyat ile sattışa başlayacak olan 2018 BMW X3’ün Türkiye fiyatı ise henüz net değil.

2 litrelik turbo şarjlı ve 4 silindirli 2018 BMW X3 ise, birkaç ay sonra satışa sunulacak.

Benzer Haberler

Yorumlar
  • Yorum yapılmamış


YOLA ÇIKMADAN ÖNCE…

Volkswagen Caddy’de 19 bin TL’ye varan indirim

Volkswagen Caddy’de 19 bin TL’ye varan indirim

Toyota Plaza Kar’da yaz servis kampanyası başladı

Toyota Plaza Kar’da yaz servis kampanyası başladı

Emirates plastik ürün kullanımını azaltıyor

Emirates plastik ürün kullanımını azaltıyor

sahibinden.com’un fotoğraftan araç tanıma özelliği en iyisi

sahibinden.com’un fotoğraftan araç tanıma özelliği en iyisi

Popüler Haberler

İstanbul Yol Durumu

Günün Gelişmeleri